Ikonka nawigacji

PONAR współpracuje z AGH Data publikacji: 11 stycznia 2016

PONAR współpracuje z AGH

10.12.15 r. gościliśmy na 56. Sesji Kół Naukowych Pionu Górniczego Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, gdzie przedstawiciele Grupy PONAR w ramach wykładu „Grupa PONAR jako wiodąca polska marka – producent elementów i układów hydrauliki siłowej dla przemysłu” przedstawili nasze ciekawe rozwiązania.

Między firmą PONAR Silesia i AGH zostało również podpisane porozumienie, w którym obie strony zadeklarowały współpracę w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych nad zagadnieniami związanymi z napędami i sterowaniami hydrostatycznymi oraz w kwestii:

  • uruchamiania i realizowania projektów służących rozwijaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych,
  • organizacji szkoleń i warsztatów skierowanych do naukowców i studentów AGH w celu generowania nowych pomysłów dotyczących projektów innowacyjnych oraz rozwijania nowych kompetencji w zakresie zarządzania innowacjami,

Współpraca między PONARem i AGH będzie realizowana również poprzez wspólne generowanie dodatkowych tematów prac inżynierskich i magisterskich realizowanych przez studentów AGH, które będą mogły być wykorzystane przez PONAR.


56. Sesja Kół Naukowych Pionu Górniczego Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie