pl | en

Masz pytania dotyczące produktów?

zadzwoń do nas: tel. +48 33 488 28 01

Filtry wysokociśnieniowe MP Filtri typ FMM050

WNPmaxQmax nr karty karty katalogowe do pobrania
-42150
EN
zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU:

Wysokociśnieniowe filtry hydrauliczne MP Filtri dostępne w PONAR Wadowice.

Zadaniem filtrów ciśnieniowych FMM 050 jest zabezpieczenie istotnych elementów sterowania hydraulicznego, w tym celu stosuje się odpowiednią filtrację. Posiadamy w ofercie całą gamę filtrów wysokociśnieniowych MP Filtri, nadających się do montażu w wielu aplikacjach i układach hydraulicznych.

Filtry ciśnieniowe FMM 050 stosowane są do filtracji cieczy hydraulicznej podczas eksploatacji układu hydraulicznego. Przeznaczone są do bezpośredniego montażu na przewodach ciśnieniowych.Podczas przepływu cieczy przez filtr następuje jej oczyszczenie i powrót do obiegu w układzie hydraulicznym.

Utrzymanie odpowiedniej klasy czystości oleju wg ISO 4406 poprzez zastosowanie odpowiedniego typu filtra (filtr wysokociśnieniowy) może być uzyskane wyłącznie przy prawidłowo dobranym wskaźnikiem zanieczyszczenia wkładu filtra. Ciśnienie zadziałania wskaźnika powinno być dobrane z uwzględnieniem łącznego max ciśnienia różnicowego generowanego przez poszczególne elementy filtra wysokociśnieniowego oraz opory przepływu przez zawór bypass (w przypadku zastosowania w filtrze).

Dziękujemy za wysłanie zapytania

Zapytanie o produkt zostało przekazane do naszego Działu Handlowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elementów i układów hydrauliki siłowej

pozdrawiamy,
Zespół PONARu


powrót

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera