pl | en

Masz pytania dotyczące produktów?

zadzwoń do nas: tel. +48 33 488 28 01

Filtry wysokociśnieniowe MP Filtri typ FHP

WNPmaxQmax nr karty karty katalogowe do pobrania
-42-
EN
zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU:

Filtry wysokociśnieniowe FHP produkcji MP Filtrii teraz dostępne w PONAR Wadowice

Zadaniem filtrów ciśnieniowych FHP jest zabezpieczenie istotnych elementów sterowania hydraulicznego, w tym celu stosuje się odpowiednią filtracje. Ten rodzaj filtrów hydraulicznych, zaliczanych do wysokociśnieniowych filtrów typu FHP pomaga lepiej chronić zawory i rozdzielacze suwakowe, zapobiegając przedostawaniu się zanieczyszczeń zawartych w cieczy roboczej. Dzięki temu, filtry wysokociśnieniowe zastosowane w układzie hydraulicznym w sposób znaczący zmniejszają jego awaryjność, jak również pomagają przedłużyć żywotność najważniejszych elementów układu. Filtry nadają się do pracy z olejem mineralnym, emulsją i większością olejów syntetycznych.

Wysoka jakość materiałów, doskonałe charakterystyki

Filtry z rodziny FHP stosowane są głównie w aplikacjach mobilnych, przemysłowych i w zasilaczach hydraulicznych. Filtry wysokociśnieniowe produkowane przez MP Filtri zostały specjalnie zaprojektowane do instalacji wysokociśnieniowych, w tym do montażu płytowego. Urządzenia te charakteryzują się doskonałymi charakterystykami spadku ciśnienia oraz zapewniają dużą dokładność filtracji. Urządzenia te posiadają wbudowany zawór przelewowy.

Dziękujemy za wysłanie zapytania

Zapytanie o produkt zostało przekazane do naszego Działu Handlowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elementów i układów hydrauliki siłowej

pozdrawiamy,
Zespół PONARu


powrót

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera