Masz pytania dotyczące produktów?

zadzwoń do nas: tel. +48 530 955 894

Wodne systemy wysokociśnieniowe systemy sterowania i monitoringu typ PONAR PCUPRO

nr karty karty katalogowe do pobrania
zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU:

PONAR PCUPro to autorski, zaawansowany technicznie system sterowania i kontroli pracy agregatów wysokociśnieniowych. Pomimo swojego zaawansowania, system jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze dzięki zintegrowanemu, kolorowemu panelowi dotykowemu o przekątnej 7”. Zadaniem stawianym przez PCUPro jest graficzna wizualizacja statusów najpotrzebniejszych parametrów pracy agregatu wysokociśnieniowego takich jak ciśnienie robocze oraz obroty silnika. Dodatkowe w postaci ikon zostały pokazane statusy pracy silnika oraz pompy wysokociśnieniowej a także paliwa i wody w zbiorniku wyrównawczym.

PCUPro posiada rejestrację statusów przekazywanych przez wszystkie czujniki zainstalowane na danej maszynie.

Komunikacja typu CAN bus umożliwia elektroniczne sterowanie parametrami silnika. Dodatkową funkcjonalność dla operatora można znaleźć w menu systemu. Menu pozwala m.in. na korzystanie z wbudowanego kalkulatora UHP, instrukcji obsługi w postaci filmów instruktażowych w wybranym przez operatora języku.

Zważając na fakt, że nasza firma w swoich szeregach pracowniczych posiada własnych programistów oraz automatyków, rozwiązanie systemu PCUPro może zostać zindywidualizowane w zależności od potrzeb Klienta umożliwiając tym samym budowę systemu z możliwością przyszłościowego rozwoju menu.

System PCUPro to rozwiązanie, które nie tylko jest stosowane w produkcji nowych agregatów ale także może zostać dopasowane do obecnie posiadanego przez Klientów parku maszynowego.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów funkcjonalności oraz przeznaczenia Twojego systemu sterowania PCUPro.

Dziękujemy za wysłanie zapytania

Zapytanie o produkt zostało przekazane do naszego Działu Handlowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elementów i układów hydrauliki siłowej

pozdrawiamy,
Zespół PONARu


powrót

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów,
a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco
otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera