Masz pytania dotyczące produktów?

zadzwoń do nas: tel. +48 530 955 894

akcesoria, dysze, węże wysokociśnieniowe

nr karty karty katalogowe do pobrania
zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU:

Jako producent systemów oraz manipulatorów wspierających prace z użyciem wody pod wysokim i ultra wysokim ciśnieniem wody, w celu kompleksowej obsługi naszych Klientów oferujemy także wszelkiego rodzaju akcesoria około produktowe. Jednocześnie pomożemy w doborze optymalnych parametrów technicznych dysz wysokociśnieniowych, węży wysokociśnieniowych oraz innych elementów wyposażenia całości systemu.

Dzięki współpracy z wieloma wiodącymi na rynku producentami i dostawcami akcesoriów wysokociśnieniowych jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania w różnych przedziałach inwestycyjnych. Oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów wysokociśnieniowych oryginalnych i wysokojakościowych zamienników zarówno w trakcie obsługi projektu jak również po jego zakończeniu i dostarczeniu rozwiązania do Użytkownika końcowego.

Pragniemy zwrócić także uwagę na bezpieczeństwo operatora poprzez oferowanie specjalistycznej odzieży ochronnej spełniającej najwyższe standardy wykonania i bezpieczeństwa.

W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym w celu doboru odpowiedniego rozwiązania ochrony operatora.

Dziękujemy za wysłanie zapytania

Zapytanie o produkt zostało przekazane do naszego Działu Handlowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elementów i układów hydrauliki siłowej

pozdrawiamy,
Zespół PONARu


powrót

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów,
a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco
otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera