Ikonka nawigacji

Zasilacze hydrauliczne

Układy produkowane przez PONAR Wadowice S.A. charakteryzują się wysoką jakością i niezawodną eksploatacją. Nasze zasilacze hydrauliczne występują zarówno w wersjach standaryzowanych, przedstawionych w katalogu, jak i projektowanych na indywidualne zamówienie, po uzgodnieniu z Klientem parametrów technicznych i warunków pracy.

Zasilacze hydrauliczne przeznaczone są do stosowania w napędach hydraulicznych w obiegu otwartym i zamkniętym. W zależności od wymagań eksploatacyjnych mogą być wykonane z typowym lub specjalnym wyposażeniem, spełniającym oczekiwania Klienta.

W warunkach eksploatacyjnych o dużej intensywności pracy, zasilacze mogą być wyposażone w chłodnice, a w warunkach niskich temperatur, w nagrzewnice. Pompa zasilacza, w zależności od zamówienia, może być montowana w zbiorniku, na zbiorniku, pod nim lub z boku zbiornika. Wykonane przez nas układy hydrauliczne znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach przemysłu hutniczego, górniczego, drzewnego, papierniczego, materiałów budowlanych, rolnictwie, rzemiośle, w obrabiarkach, prasach, przemyśle „offshore”, „oil and gas” i „aerospace”.

Na życzenie Klienta możemy wykonać układy hydrauliczne zgodne z normami jakościowymi AQAP oraz przeznaczone do przestrzeni z zagrożeniem wybuchowym ATEX. Świadczymy również szeroki zakres usług, zaczynając od prostych szafek sterujących napędami zasilaczy hydraulicznych, a kończąc na kompletnych szafach sterujących, wyposażonych w sterowniki PLC wraz z wizualizacją i archiwizacją danych procesowych.

Na życzenie Klienta możemy indywidualnie dobrać rodzaj aparatury kontrolno-pomiarowej, z uwzględnieniem istniejących rozwiązań systemowych. Wykonujemy również modernizację systemów sterowania wraz z integracją z systemami sterowania nadrzędnego.

Wysoka jakość wykonania, krótkie terminy realizacji, dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta oraz niska cena produktów to atuty naszych układów i systemów hydraulicznych. Poniżej przedstawiamy podstawowe dane techniczne standardowych zasilaczy hydraulicznych, jak również projektowanych wg ustaleń z Klientem.

 

Zasilacze hydrauliczne standardowe

Zasilacze hydrauliczne niestandardowe