pl | en

staże, praktyki

Rozwój przyszłej kadry inżynieryjnej to jedno z kluczowych zadań dla każdej firmy działającej w branży przemysłowej. Pamiętając o tym, nasza Firma współpracuje z wieloma wiodącymi uczelniami technicznymi wspierając edukację przyszłej kadry inżynieryjnej. Od lat organizujemy wykłady, spotkania na uczelniach oraz umożliwiamy udział w stażach i praktykach zawodowych.

Wspólnie z Politechniką Śląską firma PONAR Wadowice zrealizowała projekt stażów w ramach projektu DAMIBM - Doświadczony Absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn - odpowiedzią na oczekiwania Odpowiedzialnego Rozwoju Przemysłu 4.0.

PONAR Wadowice cyklicznie prowadzi na Akademii Górniczo-Hutniczej na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki wykłady związane z działalnością badawczo-rozwojową oraz rozwiązaniami firmy dla przemysłu. Efektem wieloletniej współpracy pomiędzy PONAR Wadowice a AGH są praktyki, staże a także praca dla absolwentów.

Zapraszamy do udziału w stażach i praktykach

Pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry inżynieryjno-technicznej, uczniowie, studenci i kandydaci do pracy na stanowiskach montażowych i produkcyjnych odbywają staże i praktyki zawodowe. Przyszli inżynierowie mają okazję poznać warunki pracy urządzeń i maszyn, zyskać praktyczną wiedzę dotyczącą wybranej przez siebie dziedziny - oraz zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe, które później umożliwi im lepszy start na rynku pracy.

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera