Ikonka nawigacji

Aktualne oferty pracy

Źródłem naszego sukcesu jest zadowolenie klientów, osiągane poprzez ciągłe poszerzanie asortymentu oraz dobrze zorganizowaną i wykwalifikowaną kadrę.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu poszukujemy kandydatów, których cechuje otwartość na zmiany, konsekwencja w realizacji zadań, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dążenie do samorealizacji i rozwoju. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

USTAWIACZ - OPERATOR OBRABIAREK
(Tokarka konwencjonalna, Szlifierka Konwencjonalna, OBRABIARKa CNC)

 miejsce pracy: Wadowice

OPIS STANOWISKA :

  • kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną,
  • uzbrajanie przygotowanie obrabiarek do produkcji seryjnej
  • ustawianie narzędzi, samodzielny dobór i wymiana narzędzi,
  • obróbka skrawaniem na obrabiarkach konwencjonalnych lub sterowanych numerycznie zgodnie z podanymi wymaganiami wymiarowymi,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu mechanicznym, specjalność obróbka skrawaniem, wskazany technik mechanik, praktyczna wiedza z zakresu obróbki metali
  • znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny),
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego mechanicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: mikrometr, czujnik, średnicówka mikrometryczna, suwmiarka itp.,
  • znajomość sterowania FANUC, SINUMERIK, SIEMENS etc. w przypadku obrabiarek CNC
  • umiejętność pisania prostych programów z pulpitu maszyny (dodatkowy atut) w przypadku jw.
  • umiejętność osiągania zakładanej wydajności przy zachowaniu standardów jakościowych,
  • udział w instalacji nowych maszyn i urządzeń,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • motywacja do pracy,
  • znajomość obsługi komputera w przypadku obrabiarek CNC
  • skrupulatność i chęć rozwoju,
  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie
  • samodzielność i kreatywność

OFERUJEMY:

  • ciekawą  pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prace na nowoczesnym parku maszynowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość doszkalania i ponoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia branżowe

  Prosimy na dokumentach CV zamieścić klauzulę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

KONSTRUKTOR W DZIALE BADAŃ I ROZWOJU

Wadowice / Łaziska Górne

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizowanie prac badawczo-rozwojowych
  • projektowanie elementów, systemów hydraulicznych, systemów wysokociśnieniowych
  • wykonywanie dokumentacji technicznej w Solid Edge
  • nadzór nad montażem i uruchomieniem projektowanych elementów i systemów
  • wdrożenia innowacyjnych rozwiązań
  • prowadzenie projektów
  • walidacja projektów
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji
  • wparcie techniczne klienta (telefoniczne i w terenie)
  • udział w rozwiązywaniu problemów technicznych i reklamacyjnych

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne), minimum inżynier lub student ostatniego roku studiów inżynierskich lub magisterskich
  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
  • podstawowa znajomość systemu Solid Edge ST7
  • znajomość podstawowych zagadnień obróbki skrawaniem
  • znajomość podstaw wytrzymałości materiałów i podstaw konstrukcji maszyn

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej i innowacyjnej firmie inżynierskiej
  • Stabilne zatrudnienie