pl | en

praca w PONAR Wadowice

Dołącz do nas!

Zyskasz możliwość rozwoju i współpracy z doświadczonymi specjalistami i inżynierami! Naszym największym atutem jest wiedza czerpana z praktyki. Razem z nami zrealizujesz wiele innowacyjnych projektów z zakresu hydrauliki siłowej. Poszerzysz swoją wiedzę, zyskasz nowe umiejętności i kompetencje.

Praca w PONAR Wadowice S.A.

Jesteśmy firmą istniejącą na rynkach polskich i światowych od ponad 50 lat. Zajmujemy się hydrauliką siłową, m.in. projektowaniem, produkcją, serwisowaniem systemów olejowych, w tym układów hydraulicznych napędu i sterowania, systemu filtracji oraz pielęgnacji oleju. Jesteśmy liderem na krajowym rynku hydrauliki siłowej.

Zatrudniamy ponad 500 osób, wśród nich: wykwalifikowanych operatorów obrabiarek, monterów, inżynierów pracujących w dziale technologicznym, konstrukcyjnym, badań i rozwoju, a także profesjonalny zespół handlowców.

Co oferujemy?

Decydując się na współpracę z nami:

  • otrzymasz możliwość współpracy z wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno – techniczną
  • otrzymasz możliwość odbycia szkoleń z zakresu szeroko rozumianej hydrauliki siłowej
  • poznasz procesy wytwarzania, obróbki, projektowania i serwisowania urządzeń hydraulicznych.

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera