pl | en

stanowiska badawcze

Stanowiska testowe - indywidualne rozwiązania

PONAR Wadowice sprawdzonym dostawcą systemów hydraulicznych. 

Rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom oparte są na najnowszych rozwiązaniach technicznych, projektowane według indywidualnych wymagań i dostosowane do potrzeb inwestycji.

Stanowiska testowe - indywidualne rozwiązania

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu stanowisk testowych. Posiadanie własnego biura projektowo-konstrukcyjnego, zaplecza technicznego pozwoliło nam zrealizować m.in.:

Projektujemy systemy i aparaturę przystosowaną do pracy z różnymi rodzajami mediów roboczych: olejów i cieczy hydraulicznych.

Współpraca z nami to kompleksowe doradztwo, projekt, dobór elementów, dostawa i uruchomienie a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dzięki odpowiedniej infrastrukturze produkcyjnej i technicznej, wiedzy i doświadczeniu inżynierów oferujemy systemy hydrauliczne wysokiej jakości, spełniające wymagania Klientów oraz posiadające niezbędne certyfikaty.

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE! 

DZIAŁ HANDLOWY - systemy hydrauliczne
tel. +48 32 323 34 00 | e-mail: systemy@ponar-wadowice.pl

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera