pl | en

systemy predykcji i monitoringu

PONARpredict to autorski, zaawansowany technicznie system monitorowania agregatów hydraulicznych i wysokociśnieniowych przy pomocy dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki temu rozwiązaniu Klient otrzymuje nie tylko dane archiwalne dot. pracy danej maszyny ale także dane i statusy pracy urządzenia w czasie rzeczywistym łącznie z geolokalizacją maszyny.
Skorzystanie z wiedzy jaką dostarcza nam system, Klient ma możliwość bieżącej reakcji na aktualną pracę maszyny. Archiwum danych pozwala na pełny monitoring przebiegu prac z użyciem maszyny, która została zaopatrzona w rozwiązanie PONARpredict.

Graficzny i przyjazny wygląd aplikacji w intuicyjny sposób umożliwia poruszanie się po wszystkich danych, które są dostarczane z zainstalowanych na maszynie czujników, począwszy od podstawowych parametrów pracy pompy i silnika ale także wszelkich dodatkowych czujników temperatury cieczy.

Rozwiązanie nie tylko służy jako system monitoringu ale także jako niezastąpiony system prewencyjny, dzięki któremu nasi specjaliści mogą reagować na zbliżające się terminy przeglądów bądź konieczności interwencji technicznej. Tym samym Klient otrzymuje wygodę, bezpieczeństwo oraz znaczenie wydłużoną pracę swojego parku maszynowego.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia możliwości zastosowania systemu PONARpredict dla Twojego parku maszynowego.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

DZIAŁ HANDLOWY - systemy hydrauliczne
tel. +48 32 323 34 00 | e-mail: systemy@ponar-wadowice.pl

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera