pl | en

proces aplikacji

Zasady aplikowania krok po kroku

Krok 1. – Wybór stanowiska

Oferty pracy znajdziesz w zakładce "aktualne oferty pracy".

Zapoznaj się z informacjami o naszej firmie: przeczytaj czym się zajmujemy i co osiągneliśmy. Sprawdź, dlaczego warto z nami pracować, dowiedz się, jakimi wartościami kierujemy się w naszym przedsiębiorstwie.

Krok 2. – Proces składania dokumentów

Po zapoznaniu się z aktualnymi ofertami pracy możesz aplikować na wybraną przez siebie ofertę wysyłając CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@ponar.pl.

Krok 3.- Analiza dokumentów aplikacyjnych

Wszystkie dokumenty aplikacyjne analizuje specjalista ds. HR. W procesie selekcji pod uwagę brane są: doświadczenie, umiejętności, wiedza, wykształcenie. Ważna jest dla nas również Twoja motywacja i chęć do pracy, którą masz okazję przedstawić w liście motywacyjnym.

Krok 4. – Rozmowa rekrutacyjna

Po pozytywnej weryfikacji CV Kandydat aplikujący na dane stanowisko zostaje zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. W spotkaniu uczestniczy specjalista ds. HR oraz Dyrektor/Kierownik działu, w którym Kandydat chciałby pracować.

Pamiętaj, chcemy Cię poznać! Ważne jest dla nas to, czy posiadasz odpowiednie kompetencje, ale także to, czy odnajdziesz się w zespole i w kulturze organizacyjnej przedsiębiorstwa. Na tym etapie zostanie podjęta decyzja, czy jesteś dla nas odpowiednią osobą na dane stanowisko, a Ty jako Kandydat również ocenisz, czy nasza firma jako Pracodawca spełnia Twoje oczekiwania.

Krok 5. – Informacja zwrotna

Niezależnie od tego jaka będzie nasza decyzja w sprawie zatrudnienia Kandydata aplikującego na dane stanowisko, poinformujemy Cię o wynikach procesu rekrutacyjnego.

Jeśli spodobała Ci się nasza organizacja i chciałbyś dołączyć do naszej załogi, swoją aplikację możesz wysłać w każdej chwili. Pomimo że w danym momencie rekrutacja na dane stanowisko nie będzie prowadzona, Twoje CV zostanie przekazane do bazy danych. Specjalista ds. HR odezwie się do Ciebie, jeśli pojawi się wakat na preferowane przez Ciebie stanowisko.