pl | en

Masz pytania dotyczące produktów?

zadzwoń do nas: tel. +48 33 488 28 01

Akumulatory membranowe typ MBSP

WNPmax [MPa]Qmax [dm3/min] nr karty karty katalogowe do pobrania
0,07 - 3,53595
EN
zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU:

Akumulatory membranowe Freudenberg dostępne w PONAR Wadowice

Hydroakumulatory membranowe służą do magazynowania cieczy hydraulicznej pod ciśnieniem i w razie potrzeby jej oddania do układu. Główne elementy budowy akumulatora hydraulicznego membranowego to zbiornik, membrana, zawór gazowy, wkładka zabezpieczająca, port olejowy. Ciecz robocza jest nieściśliwa więc aby zmagazynować energię wykorzystywane jest zjawisko ściśliwości gazu (azotu), który zmniejszą swoją objętość w wyniku sprężania.

Oferujemy Akumulatory membranowe typu MBSP o ciśnieniu do 350 bar oraz ich objętość może wynosić od 0.07 litra do 3.5 litrów. Możliwe również specjalne wykonanie o innych parametrach.

Zastosowanie akumulatorów hydraulicznych membranowych:

  • Ograniczanie pików ciśnienia
  • Tłumienie wibracji
  • Amortyzacja wstrząsów
  • Przechowywanie energii
  • Kompensacja przecieków

Do hydroakumulatorów membranowych typu MBSP oferujemy również akcesoria oraz części zamienne – zaciski, mocowania, objemy, bloki bezpieczeństwa i odcinające, adaptery, membrany.

Możliwe zamówienie akumulatora membranowego z certyfikatem: ATEX, CE/PED

Przed wysyłką możliwość naładowania akumulatora do 80bar , standardowo ciśnienie naładowania wynosi 15 barów. Powyżej 80bar, odbiór wyłącznie własnym środkiem transportu.

Oferujemy również serwis i naprawę akumulatorów hydraulicznych pęcherzowych, wymianę wadliwych części oraz pomoc w doborze akumulatora do układu.

Dziękujemy za wysłanie zapytania

Zapytanie o produkt zostało przekazane do naszego Działu Handlowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elementów i układów hydrauliki siłowej

pozdrawiamy,
Zespół PONARu


powrót

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera