pl | en
aktualności


Dzień dla Pracy na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej

20 listopada 2023 r. uczestniczyliśmy w Dniu dla Pracy, który został zorganizowany dla Studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej.

Dzień dla Pracy na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej

Studenci odwiedzający nasze stoisko zapoznali się ofertą praktyk i staży w naszej firmie, uzyskali informacje na temat profilu działalności i obszarów w jakich działamy.


W ramach Dnia dla Pracy odbyło się również spotkanie przedstawicieli firm z Kolegium Dziekanów Wydziału Mechanicznego na którym rozmawiano na temat możliwości współpracy między uczelnią a biznesem.

Udział w kształceniu kadry technicznej i inżynieryjnej jest istotnym działaniem dla firm działających w branży przemysłowej. PONAR Wadowice jest od wielu lat obecny na uczelniach technicznych i wspiera rozwój przyszłej kadry inżynieryjnej.

 

Dziękujemy Władzom Wydziału Mechanicznego PŁ za zaproszenie do udziału w Dniu dla Pracy, a Studentom za odwiedzenie naszego stoiska i rozmowy.


Dowiedz się dlaczego warto z nami rozwijać swoją karierę i skontaktuj się z nami!

Dział Personalny
rekrutacja@ponar.pl
https://www.ponar-wadowice.pl/staze-praktyki

Galeria

 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera