pl | en
aktualności


Grupa PONAR wspiera kształcenie przyszłych inżynierów

Współpracujemy z szeregiem polskich uczelni wyższych, m.in. z Politechniką Gdańską, Politechniką Warszawską, Politechniką Lubelską, Politechniką Rzeszowską, Politechniką Krakowską czy Akademią Górniczo – Hutniczą w Krakowie.

Grupa PONAR wspiera kształcenie przyszłych inżynierów

26.05.15 nasi przedstawiciele: Marcin Koczkodon, Mariusz Wójcik oraz Mariusz Galiński poprowadzili na Politechnice Warszawskiej seminarium „Hydraulika Siłowa – od teorii do praktyki, kierunki rozwoju”. Audytorium zostało wypełnione po brzegi, a wśród słuchaczy znaleźli się zarówno Studenci, jak i obecni partnerzy biznesowi naszej firmy.

Seminarium było okazją do  wymiany doświadczeń między światem nauki, a rzeczywistością biznesu. Wnioski? Możemy być spokojni o przyszłość branży hydraulicznej! Młodzi inżynierowie z ogromnym zainteresowaniem chłonęli wiedzę techniczną oraz zgłębiali mechanizmy działania agregatu hydraulicznego, przygotowanego przez firmę PONAR przy współpracy z niemiecką firmą IFM. Wiele elementów agregatu zostało wykonanych z tworzyw sztucznych, umożliwiających pełną obserwację pracujących elementów układu oraz czujników dających informacje o jego aktualnym stanie.

Spotkanie okazało się bardzo rozwojowe zarówno dla uczestników, jak i prowadzących, dlatego też Grupa PONAR podjęła starania o kontynuację współpracy z uczelniami technicznymi. W ten sposób, chcemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju hydrauliki siłowej. 

W tym samym terminie (26.05.15) na Politechnice Krakowskiej ze studentami spotkały się również Aleksandra Cieślik (dyrektor marketingu w Grupie PONAR) i Iwona Semeniuk (kierownik marketingu), by zdradzić tajniki marketingu od piekielnej kuchni

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera