pl | en
aktualności


Koło Naukowe Mechaników Górników AGH z wizytą w PONAR

23 stycznia br. Studenci Koła Naukowego Mechaników Górników AGH odwiedzili naszą firmę.

Koło Naukowe Mechaników Górników AGH z wizytą w PONAR

23 stycznia br. Studenci Koła Naukowego Mechaników Górników AGH odwiedzili naszą firmę.

Spotkanie jest kontynuacją wykładu, który przeprowadziliśmy podczas 58. Konferencji Kół Naukowych AGH.

Wizyta studentów rozpoczęła się w Zakładzie w Wadowicach od poznania historii firmy oraz od zapoznania się z procesami produkcyjnymi elementów hydrauliki siłowej.

W Zakładzie w Łaziskach Górnych studenci zwiedzili halę produkcyjną oraz Centrum Badawczo-Rozwojowym, gdzie mieli okazję zapoznać się z nowoczesną aparaturą laboratorium, uzyskaną w ramach dofinansowania z Ministerstwa Rozwoju.

„Jesteśmy bardzo zafascynowani ogółem produkcji elementów jak i metodyką badań układów hydrauliki siłowej. Podczas naszego pobytu w Państwa firmie panowała atmosfera sprzyjająca poszerzaniu wiedzy w tej dziedzinie nauki. Na każde nurtujące nas pytanie została udzielona fachowa odpowiedź. Mamy nadzieję, że to spotkanie zapoczątkuje owocną współpracą” mówi Marek Słowik- przedstawiciel grupy studentów AGH.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera