pl | en
aktualności


Nasze rozwiązania dla górnictwa

Grupa PONAR posiada w swojej ofercie wiele produktów i rozwiązań przeznaczonych dla przemysłu wydobywczego, od pojedynczych elementów, zaworów, rozdzielaczy, po skomplikowane układy hydrauliczne, przystosowane do pracy w każdych warunkach.  

Nasze rozwiązania dla górnictwa

Produkty PONAR jako serce wielu kluczowych maszyn dedykowanych branży wydobywczej, są projektowane z myślą o najtrudniejszych warunkach, w jakich muszą pracować. Posiadają certyfikaty iskrobezpieczności ATEX, GOST-R i MakNII, umożliwiające ich stosowanie w podziemnych wyrobiskach kopalń oraz instalacjach powierzchniowych, również poza granicami naszego kraju i Unii Europejskiej.

W oparciu o oferowane produkty, w ramach działań Biur Konstrukcyjnych, powstają hydrauliczne układy zasilania, oparte na indywidualnych oczekiwaniach klienta.

Doświadczenie w opracowywaniu takich projektów oraz realizowanie w oparciu o nie konkretnych dostaw, pozwala nam kompleksowo realizować potrzeby Klienta.

Ciężkie warunki pracy, problemy z wysoką temperaturą i zanieczyszczonym medium, jakie często występują w maszynach przemysłu wydobywczego, stanowią dla produktów firmy PONAR swoisty „poligon”.

Po takich testach nasze wyroby zostają docenione przez użytkowników, dzięki czemu jesteśmy wieloletnim partnerem branży górniczej w Polsce i za granicą. 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności