pl | en
aktualności


Rozszerzamy ofertę o silniki satelitowe

11 września 2019 r. podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach podpisaliśmy umowę licencyjną oraz umowę współpracy z Grupą SM HYDRO dotyczącą silników hydraulicznych satelitowych.

Rozszerzamy ofertę o silniki satelitowe

Silniki hydrauliczne są jednostkami napędowymi do bardzo wielu maszyn i urządzeń. Napędy wykorzystujące energię hydrauliczną zajmują istotne miejsce w wielu dziedzinach przemysłu. Silniki hydrauliczne satelitowe znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle maszyn budowlanych, w maszynach górniczych, w przemyśle obronnym.

Zalety silników satelitowych:

  • mniejsze gabaryty i waga (możliwość zabudowy w trudnodostępnych miejscach)
  • mała wrażliwość na zanieczyszczenie cieczy,
  • możliwość stosowania ekologicznych cieczy roboczych innych niż olej hydrauliczny, tj.: woda, emulsja wodno-olejowa, oleje roślinne,
  • brak zewnętrznej linii przeciekowej,
  • możliwość pracy w trudnych warunkach i przy dynamicznych obciążeniach.

Już niedługo silniki hydrauliczne satelitowe zostaną wdrożone do naszej oferty elementów produkowanych przez PONAR Wadowice, a dzięki pracom badawczo-rozwojowym zostanie rozszerzony zakres ich produkcji i możliwości zastosowania w różnych aplikacjach przemysłowych.

 

Galeria

 
 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera