pl | en
aktualności


Inwestycja w zieloną transformację!

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy dofinansowanie z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 w ramach konkursu Kredyt Ekologiczny na realizację projektu „Termomodernizacja budynków w celu ograniczenia zużycia energii pierwotnej”.

Inwestycja w zieloną transformację!

Cieszymy się, że nasz wniosek uzyskał dofinansowanie i zajął 3 miejsce w Polsce na liście ocenianych projektów.

Co osiągniemy?

Dzięki uzyskanym środkom przeprowadzimy działania termomodernizacyjne, które przyczynią się do zwiększenia efektywności energetycznej i jednocześnie zmniejszenia zużycia energii pierwotnej.

Planowane przedsięwzięcie obejmuje zarówno termomodernizację trzech budynków zakładu w Wadowicach jak i montażu instalacji fotowoltaicznej 550 kWp oraz modernizacji instalacji odzysku ciepła.

Projekt w liczbach:

Dofinansowanie dla PONAR Wadowice wynosi 1 241 868,32 zł.

Ten projekt to dobra inwestycja, która nie tylko pozwoli na oszczędności i zwiększenie efektywności energetycznej naszej firmy, ale przede wszystkim zadba o środowisko naturalne.

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera