pl | en
aktualności


Mamy Platynowy Certyfikat CAT!

Platynowy certyfikat dla Ponar Wadowice S.A. od największego na świecie producenta maszyn budowlanych i górniczych.

Mamy Platynowy Certyfikat CAT!

Pod koniec lipca, po audicie przedstawicieli CAT m.in. pod kątem jakości produktów, terminowości, współpracy z oddziałami CAT, zakończył się bardzo szczegółowy proces weryfikacyjny. Nasza firma uzyskała najwyższy z dostępnych certyfikatów dla dostawców elementów, części i wyrobów. Otwiera on drzwi do wszystkich fabryk Caterpillar na świecie m.in. Belgii, Francji, Anglii, Brazylii, Japonii czy Chin.

Firmy, które uzyskują w ramach 4-poziomowej atestacji SQEP najwyższe, platynowe certyfikaty, są brani w pierwszej kolejności pod uwagę przy każdym nowym projekcie.

Ponar Wadowice S.A. - polski producent elementów hydrauliki siłowej – rozpoczął starania o platynowy certyfikat 2 lata temu.

"Przez cały ten czas sprawdzana była jakość naszych wyrobów i tzw. ppm, dostawy na czas, badane było zadowolenie oddziałów CAT ze współpracy z naszą firmą. Musieliśmy wykonać ogrom pracy związany m.in. z optymalizacją kosztów, organizacją produkcji itp. Wiemy też, że przed nami długa i trudna droga, aby utrzymać pozycję lidera na tym rynku. Niemniej wysiłek podjęty, aby spełnić rygorystyczne wymogi producenta największych na świecie ciężarówek Caterpillar 797B opłacił się. Przed nami nowe projekty, m.in. będziemy globalnym dostawcą zaworów zwrotnych, które do tej pory produkowane były w jednej z fabryk CAT", mówi wiceprezes Marian Chrzanowski.

"Trzeba też wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie", dodaje M. Chrzanowski, "zespół inżynierów Ponar Wadowice wspiera merytorycznie i bierze czynny udział w projektach Caterpillar, a to świadczy o sporym zaufaniu jakim obdarzył nas partner".

Na całym świecie jest tylko dwóch producentów hydrauliki siłowej, którzy zapracowali na platynowy certyfikat CAT. Taka akredytacja to dla firm prestiż i uznanie jakości ich pracy i wyrobów. To nie tylko możliwość współpracy ze znaną marką ale również potwierdzenie profesjonalizmu w oczach innych firm.

Media o nas

HydraulikaiPneumatyka

NowyPrzemysł

TrybunaGórnicza

ATBudownictwo

UtrzymanieRuchu

PosBud

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera