pl | en
aktualności


PONAR na otwarciu warsztatów w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

10 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowych warsztatów w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie. 

PONAR na otwarciu warsztatów w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Na zaproszenie Zarządu Powiatu Wadowickiego przedstawiciele firmy wzięli udział w otwarciu pracowni ekonomiki transportu oraz maszyn i urządzeń CNC. 

Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali urządzenia, dzięki którym zdobywają umiejętności praktyczne.

PONAR Wadowice od wielu lat angażuje się w wspieranie szkolnictwa, współpracujemy zarówno z uczelniami wyższymi jak również ze szkołami zawodowymi. 

Wspieranie kształcenia przyszłej kadry technicznej i inżynieryjnej jest dla nas priorytetem, dlatego w naszej firmie uczniowie i studenci mogą realizować praktyki oraz staże. Organizujemy również wizyty studyjne, w czasie których przyszła kadra zapoznaje się m. in. z procesem produkcji elementów i układów hydrauliki siłowej. 

Zapraszamy do podjęcia praktyk i stażów w naszej firmie, szczegóły oferty można poznać kontaktując się z Działem Personalnym e-mail: rekrutacja@ponar.pl tel. 512 157 242.

Galeria

 
 
 
 
 
 
 

powrót do listy

Pozostałe aktualności

Pozostałe aktualności

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera